Plany na nadchodzący tydzień

W związku z tym, że w następny czwartek jest Boże Ciało, kolejne spotkanie klubowe odbędzie się dopiero 18 czerwca. Natomiast następny plener planowany jest na niedzielne popołudnie (14 czerwca).

Tym razem chcemy wybrać się do Wojcieszowa, by zmierzyć się z marmurowymi skałami. W odkrywaniu wojcieszowskich marmurowych tajemnic pomoże nam miejscowy przewodnik. Wyjazd w niedzielę spod ZOKu o godzinie 16.20. Obowiązkowo, orpócz aparatu, wymagane są wysokie buty, by chronić nogi przed gadzinami kryjącymi się wśród skał. Wszystkich, którzy chcieliby wziąć udział w wyprawie uprasza się o zgłoszenie tego do czwartku włącznie – w celu zabezpieczenia środków transportu.

Zdjęcie tygodnia wybierzemy tym razem w sposób eksperymentalny. Do czwartku proszę nadsyłać zdjęcia z pleneru (3) i jedno zdjęcie spoza pleneru. Wszystkie, spełniające kryteria wyboru zdjęcia zostaną wywieszone w galerii internetowej ZKF w piątek i do niedzieli (14 czerwca), do godz. 12.00 będzie można głosować na dwa dowolnie wybrane podając numery zdjęć. Pierwsze w kolejności zdjęcie otrzymuje 3 pkt., drugie 1 pkt.

Author: rp

11 thoughts on “Plany na nadchodzący tydzień

  1. Zgłąszam chęć udziału w niedzelnym plenerze 🙂

  2. I ja mam nadzieję dołączyć do zacnego towarzystwa 🙂

  3. Piotrek weż jakiegoś kwaitka sprzed Urzędu Miasta i ładnie poproś!

  4. Kwiatek sprzed UM to marny pomysł. Po prostu weź żonę 🙂

  5. Ja niestety nie dołacze do tego grona, także życze Wam udanego plenerku 🙂

  6. Lista obecnosci podpisana !!! Informuje ze jest nas prawie komplet przed ZOK-IEM,bedzie sznurek samochodów 😉 A dobrze ze jeszcze raz zagladnełem bo bym przyszedł na 17 godzine 😉

Skomentuj wpis