Najbliższe plany

W kończący się tydzień i najbliższy – nadchodzący zapowiada się nader bogato.

W sobotę 11 lipca wybieramy się do Jaworzyny Śląskiej do Muzeum Kolejnictwa, gdzie odbędzie się Zlot Motocykli. Czyli plener ze starymi lokomotywami i motocyklami w tle.
Wyjazd o 9:00 sprzed ZOKu.

W czwartke 16 lipca, na spotkaniu klubowym wybierać będziemy Zdjęcie Tygodnia, a potem spotkamy się z etnologiem Michałem Rydlewskim z Uniwersytutu w Toruniu. Spotkanie będzie dotyczyć ogólnie powiązania antropologii z fotografią. Wszystkich chętnych – nie tylko klubowiczów serdecznie zapraszamy.

W sobotę 18 lipca wyjeżdżamy na dwudniowy Plener na Zamku w Grodźcu. Wyjazd sprzed ZOKu o godzinie 15.00.

W programie pleneru przewidziano warsztaty:
1. Fotografia architektury – na co zwracać uwagę i jakich błędów nie popełniać.
2. Ujarzmianie światła w pomieszczeniu.
3. Fotografia krajobrazu o zachodzie i o wschodzie słońca.

Warsztaty rozpoczną się w sobotę po południu a zakończą w niedzielę przed południem. Liczba miejsc ograniczona. Nocleg na zamku kosztuje 25 zł w sali wieloosobowej i 40 zł w pokojach do 4 osób.
Są jeszcze wolne miejsca. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Author: rp

11 thoughts on “Najbliższe plany

  1. No wczoraj zamówiłem nowy statyw specjalnie na plener na Zamku Grodziec 🙂 mam nadzieję, że do soboty dojdzie bo poprzedni nie wytrzymał pierwszych plenerów ZKF i się połamał 🙁

  2. Jutro t.j sobota jade własnym małym-szybkim-ładnym samochodem 😉 na Grodziec.Informuje kolegów i kolezanki ze sie spóżnie wiec 15 godzina raczej nie dla mnie.Niestety praca do 14 godziny ;(.Gdyby cos sie zmieniło napisze.Gdyby ktos chciał sie zabrac ze mną mam tył wolny czyli max 3 osoby ;).Planuje wyjazd okolo 16 godziny i dojade do celu – zamczysko aby straszyc 😉 no i przeżyć potop ,który ponoć sie szykuje ale fotek w ulewe to jeszcze nie mieliśmy ;).Gdyby były jakies zmiany to prosze o info poprzez sms lub nasza klase na której znajdziecie mój telefon komórkowy.Ufff ale sie napisałem- pozdrawiam !!!

  3. Hello,

    uda mi się dołączyć w niedzielę. O której zaczynamy portretowy plener? 🙂

Skomentuj wpis