Zadanie domowe

W bieżącym tygodniu Klubowicze dostają zadanie do samodzielnego zrealizowania. Jako plener zaliczone zostaną zdjęcia ze Święta Ceramiki w Bolesławcu. Ustaliliśmy również nowe zasady dotyczące zdjęcia dowolnego.

Podczas Święta Ceramiki odbywać się będzie targ staroci oraz szereg imprez związanych z ceramiką bolesławiecką oraz towarzyszących – szczegółowy harmonogram znajduje się tutaj: http://swietoceramiki.pl/index.php/prog09pl.
Każdy Klubowicz ma zupełną dowolność jeśli chodzi o wybór, treść i okoliczności zdjęcia – jest tylko jeden warunek ma być wykonane podczas tej imprezy w Bolesławcu.

Od tego tygodnia dodatkowe zdjęcie, które nadsyłane jest na Konkurs Zdjęcie Tygodnia będzie ograniczone tematycznie. Jako pierwszy temat został zaproponowany: „Stare przedmioty”. Okazją jest na pewno targ staroci odbywający się w najbliższą sobotę i w niedzielę w Bolesławcu, ale mogą to być również studia przedmiotów znalezionych w domu, u znajomych czy miejscach publicznych.

Jest jeszcze jedna modyfikacja: już drugi tydzień wszystkie zdjęcie biorące udział w Konkursie Zdjęcie Tygodnia można oglądać przed spotkaniem klubowym. Publikowane są w czwartek rano w galerii na stronie www.tmzz.pl/foto/. Można tam znaleźć również zdjęcia z poprzednich tygodni. Galeria różni się od tej umieszczonej bezpośrednio na stronach klubowych tyn, że publikowane są również zdjęcia spoza pleneru – zgłoszone do Konkursu.

Author: rp

Skomentuj wpis