Zdjęcie XXII Tygodnia

MiniaturaPrzy bardzo słabej frekwencji nastąpił wybór kolejnego Zdjęcia Tygodnia. Tym razem nie było oficjalnego pleneru – Klubowicze otrzymali za to zadanie domowe polegające na uwiecznieniu na fotografii starego przedmiotu. Natomiast za zdjęcia plenerowe uznawaliśmy prace wykonane podczas Bolesławieckiego Święta Ceramiki. Napłynęło tylko 16 zdjęć – czyżby Klub chylił się ku upadkowi?

Piewrwsze miejsce zajęło, przy niewielkiej konkurencji, zdobyło zdjęcie Roberta Pawłowskiego wykonane podczas parady Glinoludów w czasie Bolesławieckiego Święta Ceramiki. O wrażeniach z parady Glinoludów można przeczytać tutaj.

1_Robert_Pawlowski

Drugie miejsce zajęła praca domowa Andrzeja Cukrowskiego

2_Andrzej Cukrowski

Trzecie miejsce zajęło kolejne zdjęcie z parady Glinoludów autorstwa Roberta Pawłowskiego

3_Robert_Pawlowski

Wyróżnione zostały trzy prace:

Iwony Pawłowskiej – z parady Glinoludów

Wyroznienie_ Iwona_Pawlowska

i Leszka Leśniaka ze Święta Ceramiki w układzie ludzko-rzeczowym: jedno, które możńa by zatytułować „W szeregu zbiórka!”

Wyroznienie_ Leszek_Leśniak

a drugie typu paparazzi – czyli celebryta wśród wazonów i ludzi.

Wyroznienie_Leszek_Leśniak

Author: rp

3 thoughts on “Zdjęcie XXII Tygodnia

  1. Nie chylmy się ku upadkowi! Ja ze swej strony gwarantuję, iż na następną „zbiórkę” w końcu dotrę i będę uczęszczał regularnie, a nawet postaram się zmolestować innych, by też chodzili.

  2. amb 😉 jaka silna wola (bedę uczeszczał regularnie) – przecie rok szkolny się zaczoł wiec kazda nieobecnośc to usprawiedliwienie konieczne hehe.Ja moge sie pochwalic że o rok nauki foto jestem do przodu i po wakacjach uczeszczam do drugiej klasy 😉

Skomentuj wpis