Zdjęcie XXVI Tygodnia

_ (11)mNa bezrybiu i rak ryba, można by było tak podsumować wybór Zdjęcia Tygodnia na ostatnim spotkaniu klubowym. Co Klubowicze dostrzegli w zdjęciu, które otrzymało tytuł tego nie wie sam autor zdjęcia.

No cóż stało się może za tydzień będzie lepiej.

Zdjęciem tygodnia został obrazek wykonany przez Roberta Pawłowskiego:

_ (11)

Drugie miejsce zajęło również zdjęcie Roberta Pawłowskiego:

_ (7)

Na trzecim miejscu uplasowało się zdjęcie Przemysława Bartkiewicza vel Krecika:

_ (12)

Wyróżnione zaś zostało zdjęcie Andrzeja Cukrowskiego -liściasto trawiasty bałagan:

_ (17)

Author: rp

22 thoughts on “Zdjęcie XXVI Tygodnia

 1. Co Klubowicze dostrzegli w zdjęciu, które otrzymało tytuł tego nie wie sam autor zdjęcia. – prawda 😉 nie tylko sam autor nie wie dlaczego tak jest 😉 knocur tez sie dołaczy ze nie rozumie tego głosowania 😉

 2. PS:przede wszystkim zdjęcie numer 2 ;( a z drugiej strony nie domagam sie tytułu zadnego zdjęcia tygodnia !!!

 3. dlaczego nie nr 2???? co wy byliscie wszyscy po jakiejs imprezie mocno zakrapianej? ;)) a Robert to zawsze skromny jak cholera, widac ze on ostatnio dodaje artykuły na stronę..:)))

 4. Tak jest zazdrosny jestem – byłoby za czym 😉 Za to sie prezentów nie dostaje .Ale jak wybieramy to wybierajmy moze poprzez głosowanie internetowe z opisem dlaczego tak głosowałem przez to forum się rozkreci.

 5. Ej Knocik!, nie obrażaj się! Cała frajda w wybieraniu takim oko w oko, to to, że można sobie o tych zdjęciach porozmawiać. Myślę, że po okresie takie nieszczerej kurtuazji, coraz częściej jest rzeczowa dyskucja i krytyka. Krytyka musi być jednak konstruktywna, taka, żeby czegoś możńa było się nauczyć, żeby następnym razem będąc w tych samych warunkach zrobić jeszcze lepsze zdjęcie, pamiętając, co w poprzednim było źle.

 6. I jeszcze jedno, nie zawsze zgadzam się z wyborem, ale w przypadku moich zdjęć mogę przynajmniej otwarcie powiedzieć, że coś jest nie tak (po wyborze), bo nikt mi nie zarzuci, że krytykuję, bo to nie moje zdjęcie zostało wybrane. Szkoda, że nie było mnie w osrtatni czwartek, bo notacja pewnie wyglądałaby inaczej.

 7. Ej Knocik!, nie obrażaj się! – widziałes kiedys obrażonego knocika 😉 ?.
  Obrazony knocik to obserwator

  Cała frajda w wybieraniu takim oko w oko, to to, że można sobie o tych zdjęciach porozmawiać – hehe na przyszłych spotkaniach postaram sie wyciszyc bez komentarza do kazdego zdjecia i posłucham opinie innych po mojej lewej stronie 😉 o tym co można byłoby lepiej zrobić .

  I jeszcze jedno…..że coś jest nie tak (po wyborze)…..- może liczący źle punktuje 😉 – proponuje nowe wybory liczydełka 😉

 8. nie no zdjecia sacharowa to troche inna bajka,prawie kazde ktore doda zaraz pojawia sie na top.ja sie wcale nie dziwie. on kiedys opisywał pod ktoryms zdjeciem jak wykonuje te „ostre pofałdowania” po prostu długie tele i poźniej zabawa balansem kolorów dlatego ona ma takie malownicze zabarwienia na swoich pagórkach, łąkach 🙂

 9. Liczydełko jest super! Nie chcemy innego liczydełka. Domagamy sie tylko większej śmiałości w wyrażaniu własnych pogladów!

 10. Jak równać, to do najlepszych, dlatego mówię, że uważam to zdjęcie za nienajlepsze, ponieważ widzę, co można zrobić w podobnych okolicznościach przyrody.

 11. przydałaby sie taka osoba na spotkaniu 🙂 dla mnie sezon slubny niedlugo sie konczy i bede mial duzo wiecej czasu, wiec bede pojawial sie na spotkaniach takze takie osoby bylyby mile widziane :))

 12. Ej Knocik, Ty pewnie jakiegoś doła załapałeś, że taki drażiwy jesteś 🙂 Przecież to tylko zabawa. Chyba?

 13. Oczywiście IP 😉 że mam doła od chwili gdy sie zaczeła jesień astronomiczna,a mamy zaledwie tydzień.Co bedzie z dnia na dzień aż sam sie boje 🙂 ,ale co może złego napisac Jarosław Kaczyński o decyzji Lecha Kaczyńskiego raczej nie było takiego czegoś 😉
  To samo jest tutaj lepiej czepic sie knocika (zazdrość,dół) niż ocenić zdjęcie z „Marsa” gdzie sam RP jest zdziwinony „śmiechem” na klub…

 14. do modeli trzeba bvć opnanowanym, ciepliwym, spokojnym człowiekiem, wy sie nie nadajecie ;))

 15. Ja wybieram cierpliwość i cytuje
  „No cóż stało się może za tydzień będzie lepiej” 😉

  Oby nie było ostatnie słowo „lepiej” nic nie mówmy a może piszmy 😉 a bedziemy spokojni……..

 16. Zamiast samolotów róbmy ślimaki, to sprzyja refleksyjnosśi i uczy opanować emocje 🙂 Poza tym ślimaki występują częściej i bliżej niż samoloty 🙂

 17. I rzadziej spadają, a przecież bezpieczeństwo przede wszystkim.

Skomentuj wpis