"Chełmy w obiektywie" nieoczekiwane(?) rozstrzygnięcie

Ryszard Maslowski (4)Na stronach Gminnego Ośrodka Kultury – współorganizatora konkursu „Chełmy w obiektywie” pojawiło się ogłoszenie o rozstrzygnięciu zawodów fotograficznych na terenie Parku Krajobrazowego „Chełmy”. Jak się okazuje w tym roku niepodzielnie rządziła Złotoryja, a właściwie Złotoryjski Klub Fotograficzny.

Pierwsze miejsce zajął Ryszard Masłowski – ZKF

Ryszard Maslowski

Drugie miejsce zajął Michał Podlaski, który startował samodzielnie.

Trzecie miejsce zajął Robert Pawłowski – ZKF

Wyróżnieni zostali
Wojciech Turkosz,
Andrzej Cukrowski – ZKF
Piotr Iwanowski – ZKF
Przemysław Bartkiewicz – ZKF

Oficjalne ogłoszenie wyników i otwarcie wystawy nastąpi 16 grudnia 2009 r. o godz. 16.00 w Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa w Myśliborzu, ale już dziś możemy stwierdzić, że Towarzystwo Wzajemnej Adoracji, jak nazwano ZKF – zatacza coraz szersze kręgi.

7 thoughts on “"Chełmy w obiektywie" nieoczekiwane(?) rozstrzygnięcie

  1. Apropo konkursów, to może ktoś dopomoże ? Biorę udział w konkursie fot. Przyroda ojczysta 2009, na stronie ekologia.pl. Wysłałem dwa zdjęcia Ostrzycy. Jedno z nich dostało się do finałowej setki, z których to internauci przez głosowanie wybiorą 1,2 i 3 miejsce (osobiście to nie lubię tego rodzaju wybierania zwycięskich zdjęć, bo kto ma większą mafię ten wygrywa), ale skoro moje zdjęcie ma juz uzbieranych trochę głosów, to może kilka dodatkowych też mu w czymś pomoże. Żeby zagłosować to trzeba się niestety zarejestrować na tym portalu, następnie potwierdzić rejestracje na mailu. Głosuje się przyznając od 1 do 5 punktów na dane zdjęcie, i na dane zdjęcie można głosować raz dziennie, więc następnego dnia można na nie ponownie zagłosować. Głosowanie trwa do 5 stycznia. Pod tym linkiem wspomniane moje zdjęcie http://przyrodaojczysta.ekologia.pl/glosuj/pagep/6/image/312/showimage/Zachod-pod-wulkanem,312/
    Tom zaspamował, to jeszcze podziekuję za ewentualne głosy i pozdrowie 😉

  2. Lukasz masz odemnie głosa ale z drugiej strony to weź sie za lepsze konkursy 😉 bo nagrody takie to ja ci moge zasponsorować 😉 pod gwiazdke.Jak brac udział w konkursie to złapać jakis aparacik za conakmniej 800 zł a nie nagrody za 200 zł 😉 i ksiązki.

  3. Nie wiedziałem Andrzej, że taki sponsor jesteś – to rozumiem, że i do naszego konkursu się dołożysz?

  4. Andrzej w przyszłości pokaże kim jest 😉 Narazie „cicha woda …”

  5. A nasz konkurs wystarczy ze starosta jest sponsorem 😉 Mamy zapewnione laury,oczywiscie trzeba gdzies sie znaleźć poza podium 😉 Lepsze wyróźnienie niż pudło 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.