Zapraszamy na plener

Jak donoszą zaprzyjaźnieni synoptycy, w sobotnie przedpołudnie pomiędzy Jaworem a Złotoryją, a dokładnie w okolicach wsi Pomocne spomiędzy ciekawych chmur, których nazw trudno zapamiętać, ma świecić piękne słońce.

Dlatego też własnie na sobotę zaplanowaliśmy plener we wsi (albo na jej obrzeżach) Pomocne. Zbiórka o 7:00 (rano) przed ZOKiem. Słońce wschpodzi o 7:20, więc mamy 2 do 3 godzin na znalezienie odpowiednich plenerów dla naszego pleneru. Mamy nadzieję, że po piątkowych opadach będzie można tam dojechać. Zapraszamy wszystkich chętnych o rezerwowanie miejsc, których liczba może być ograniczona troszkę.

Author: rp

13 thoughts on “Zapraszamy na plener

  1. Czy Wy na głowę upadliście?! O 7 rano? W pierwszy dzień ferii? Kiedy człowiek chce wreszcie poczuć smak snu bez wyrzeczeń? Ło Matko Bosko! Od razu widać, że nie było mnie na spotkaniu klubowym i zabrakło głosu rozsądku 🙂

  2. Heehee iwona to mój pomysł 😉 z poparciem wiekszości.Szkoda ze ciebie nie było ale były jeszcze lepsze pomysły z wyjazdem do Zoo i budzeniem misiów zeby wiosne zobaczyli.

    Pozatym proponuje dyskusje i obserwacje tego tematu nad wyjazdem w niedziele gdyby w sobote nie było szans na ładniesze niebo.

  3. Na Twoim miejscu nawet nie przyznawałabym się do tego wszystkiego. Ale z drugiej strony ocaliłeś skórę Robertowi 🙂

  4. Wiesz o tym ze najgłupsze pomysły ma knocik ale jest wielu płci meskiej co je popieraja ;)Poprostu mam szerokie plecy …hehheee

  5. Nie pochlebiaj sobie 🙂 Plecy to nie wszystko, szczególnie u faceta 🙂

  6. No to jak, sobota/niedziela? Ja tam wolę wcześniej, czyli jutro. Ma ktoś jakieś wiarygodne niusy pogodowe na weekend?

Skomentuj wpis