Władze ZKF

W miniony czwartek (29 kwietnia) odbyło się pierwsze walne zebranie Złotoryjskiego Klubu Fotograficznego. Udział w nim wzięło  15 klubowiczów oraz Prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Złotoryjskiej – Aleksander Borys. Celem zwołania zebrania było podsumowanie pierwszego roku działalności ZKF oraz wybór władz Klubu.

Przede wszystkim powołano przewodniczącego zebrania, którym został Robert Pawłowski oraz sekretarza w osobie Iwony Pawłowskiej. Przewodniczący przedstawił sprawozdanie z działalności Klubu za ostatni rok. Pełny tekst sprawozdania.

img_6182

Sprawozdanie zostało przyjęte przez zebranych. Po czym głos zabrał pan Prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Złotoryjskiej, który wyraził zadowolenie z działalności Klubu oraz z faktu, że ZKF działa pod auspicjami TMZZ.

img_6176

Następnym punktem zebrania było przedstawienie projektu regulaminu ZKF oraz dyskusja nad nim. Zebranie zmodyfikowało kilka punktów regulaminu, po czym go przyjęło jednogłośnie. Pełny tekst uchwalonego regulaminu.

Na koniec przystąpiono do wyłonienia władz Klubu. W wyniku głosowania Prezesem Klubu wybrano Leszka Leśniaka.

img_6191

Jego zastępcą został Piotr Iwanowski,

img_6192

sekretarzem (odpowiedzialnym za finanse Klubu) został Andrzej „Knocik” Cukrowski.

img_6190

Prezes ZKF – Leszek Leśniak w swoim krótkim expose zapowiedział dalszą realizację podstawowych celów Klubu oraz rozwijanie działalności.

Dokumentację fotograficzną Zebrania wykonał Przemysław Bartkiewicz.

Author: rp

19 thoughts on “Władze ZKF

 1. To nie jest śmieszne 😉

  Nowe władze wprowadzają zmiany 😉 Wiec Bartek zmień :

  Bartosz Jeziorski mówi:
  2 maja 2010 o 20:35

  Moze lepiej jak bedzie ze Bartosz Jeziorski pisze: zamiast mówi 😉

  Bartek pomyśl również nad dolną belką.Spróbuj rozciągnąć ją na 100% tak jak to jest z górnym top menu.Również pomyśl nad wyśrodkowaniem © 2009-2010 Złotoryjski Klub Fotograficzny a wyżej w ciemnym wolnym polu wpisz informacje o kopiowaniu 😉 To sa moje propozycje tylko – jako sekretarza.
  No i mozebymy wrócili do forum 😉 załozyli tam dział ogłoszenia 😉 Mam do sprzedania mojego Tamrona 18-200 za skromną sumke 😉

 2. Widzę, że nadchodzi nowa era. Pora zacząć liczyć czas od narodzin nowej ekipy (nne) 😉

 3. Pozatym komentarze przetłumacz 😉 Name inaczej chyba Nazwa lub imie itp.
  No i Submit Comment.A w dalszej czesci popiłeś ??? 😉 Dzis ci nie karze tego zmieniać tylko wrzucam propozycje.

 4. No i co z tego 😉 Krecik a ty jeszcze raz wrzucisz mi maseczke na twarz to bedziemy inaczej rozmawiać 😉

 5. Knocik ale składki to mam nadzieję że przyjmiesz bo nie chciał bym być wyrzucony 🙂 Co do zmian o które prosiłeś już są w większość (odnośnie komentarzy, prawa autorskie są od kilku dni pod każdym wpisem, co do „mówi” a „pisze” zazwyczaj jest „mówi” i tak może niech zostanie, stopka będzie poprawiona a forum – na ten temat zrobi się ankietę).

 6. Co do składek to wszysko w czasie jak masz za duzo kasy zaraz podam numerek 24 cyfrowy 😉

  Co do zmian to narazie dziekuje ale dopracuj jeszcze komentarze przy Nazwie i E-mailu jest jakieś słowo przypominające rekruta 😉 (required) zmień to na (wymagane lub zalecane).
  Co do pisze lub mówi to jednak upierałbym sie tutaj ,ale niech wypowiedzą sie ci to tu mówią 😉
  Co do forum to żadnych ankiet !!!

 7. Knocik, zrobiłeś się upierdliwy (podziwiam cierpliwość Bartka). Mam nadzieję, że to niż baryczny tak na Ciebie działa, a nie sodowa uderzyła do głowy.

 8. Fotograf musi być wytrwały i drążyć cel lub obiekt do końca 😉 na ostatni guzik musi zamknąć fotke a nie pstryk i wyszło.Tak samo ze stroną trzeba ją pieścić jak domową jaszczurke 😉

 9. knocik!!! ktos w ciebie uwierzył ha ha docenili twoja wartosc, tylko nie pisz na cv ze w latach 2010 zostałeś sekretarzem ZKF hihi a może powinno być zawarte:0 hi hi

 10. Gratuluje nowe władzy ludowej :], zgodzę się z tym co pisał Knocik forum by się przydało np dla jakiś ogłoszeń. Przekazałem Kacprowi był wspomniał o ewentualnej legitymacji klubowej która umożliwiała by klubowiczom wstęp na imprezy organizowane w regionie celem udokumentowania wydarzenia. Chodzi mi o coś w stylu „prasa” „foto”. Jak się zjawię na jakimś spotkaniu to przyniosę takie identyfikatory celem zbadania czy dało by się coś takiego w ZKF przyjąć.

 11. Można zrobić takie legitymacje na wzór legitymacji prasowej „Echa”.

Skomentuj wpis