9 thoughts on “Wypad na konie do Zagrodna

 1. Coś mi się zdaje, że tegorocznym absolwentom składki wzrosną o 100% 🙂

 2. Pytanie techniczno-prawne: czy czwarte-dowolne zdjęcie (w przypadku gdy ktoś był na plenerze) może być z pleneru?

 3. Techniczno-prawnie w regulaminie nie zauważyłem przeciwwskazań. Wg pkt 2 czwarte zdjęcie MOŻE (więc nie musi) pochodzić z innego miejsca niż plener a klubowicz MA PRAWO do wystawienia czterech zdjęć.

 4. W dniu jutrzejszym t.j czwartek sekretarz klubowy rozpocznie pobieranie należnych składek za rok 2010.Prosze o przyjscie z kartami członkowskimi 😉 i należną gotówką w kwocie 50 zł lub 25 zł dla studentów (legitymacja mile widziana ;))

  Przypominam punkt regulaminowy

  Składka członkowska w Klubie wynosi 50 zł rocznie i jest płacona z góry w pełnej wysokości. Młodzież do 18 roku życia zwolniona jest z opłacania składek. Uczniowie i studenci w wieku od 19 do 25 roku życia płacą składkę w wysokości 50%.

  W tym przypadku prosze o napisanie podania

  W uzasadnionych przypadkach, na wniosek członka Klubu, w uzasadnionych przypadkach zarząd Klubu może zwolnić go z płacenia składki w całości lub w części ewentualnie rozłożyć płatność na raty lub przesunąć termin płatności.

 5. No tak jutro 1 lipca prezesa bedzie brak napewno (chyba;)) o wiceprezesie nikt nie wie jak sie potoczą sprawy rodzinne a wiec sekretarz najwyzsza władza bedzie pobierał składki 😉

  A mam pytanko co do koników ?? Czy i komu mamy rozdać zdjecia bo były one pod zamówienie ??

 6. Skarbniku drogi można to załatwić później czy wolisz na konto od razu ? Od dziś do 9 nie będzie mnie na pewno w Złotoryi.

 7. Wszystko da sie załatwic 😉 Masz usprawiedliwienie 😉 na 9 dni potem włacze oprocentowanie 😉

Skomentuj wpis