14 thoughts on “Ognisty Plener

 1. Program:
  16.00 – 17.00 – taneczne lodowisko
  17.15 – pokazy gaśnicze Straży Pożarnej
  18.00 – teatr taneczny ognia
  18.00 – start lampionów na ogrzewane powietrze
  18.00 – 19.00 – start balonu na ogrzewane powietrze
  19.00 – pokaz sztucznych ogni

  Tak wyglada rozkład jazdy festynu.

  Przy okazji przypominam klubowiczom ze istnieje regulamin ,który w ostatni czwartek został złamany !!!
  Jezeli sa plenery to wysyłamy 3 zdjęcia z plenerów i jedno dodatkowe !!! Jedna osoba niestety nie zaliczyła zadnego pleneru i wysłala ponad jedno zdjecie dowolne.
  Pozdrowienia dla tej osoby 😉

  Kolejna prośba : Skoro Forum nie działa to poprosze usunąć zbedne rzeczy na stronie.

  Kolejna rzecz po co wybieramy zdjęcie miesiąca ??? Jak i tak zdjecie roku zostało wybrane ze zdjeć tygodnia …:) itd… idzie zima 😉

 2. No cóż dziekuję za pozdrowienia 🙂
  Czyżby Twoje zdjęcie zajęło 4 miejsce? 😛

  Rzeczywiście przesłałem trzy zdjęcia do wyboru tylko czy na pewno złamałem regulamin?
  W czwartek plener FOTOGRAFICZNY odbył się PRZED spotkaniem klubowym a w niedzielę odbył się plener OBJAZDOWY (cyt. „(…)W niedzielę (13 lutego) o godz. 15.00 zbieramy się u boku Władka Reymonta i udajemy się na rekonesans czyli wycieczkę objazdową(…)”
  Rekonesans czyli inaczej rozpoznanie a nie fotografowanie 🙂

  Ale, żeby być w porządku wobec pozostałych klubowiczów zrzekam się dobrowolnie trzeciego miejsca na rzecz zdjęcia z miejsca IV i mam nadzieję, że był to pierwszy i ostatni przypadek złamania regulaminu 😉

  (a tak na koniec to czy czasem nie od Ciebie słyszałem, że przepisy są po to, żeby je łamać?) 😛

 3. Oj tego Ci nie powiem czy akurat moje zajeło 4 miejsce bo jak tak to też sie zrzekam miejsca 😉 z odzysku. Klub wybrał niech tak zostanie tylko a ja tylko przypominałem o regulaminie .
  A czwartkowy plener jest w pełni plenerem.Poniewaz zdjecia sa ważne od czwartku do srody godziny 23.59:59 😉

 4. Ty tylko przypomniałeś, ja się tylko bronię 😉

  ponownie cytat, tym razem z regulaminu:
  „1. Zdjęcia tygodnia wybierane są na czwartkowych spotkaniach klubowych spośród zdjęć nadesłanych przez klubowiczów na adres foto@tmzz.pl i wykonanych pomiędzy kolejnymi spotkaniami klubowymi.”

  spotkanie klubowe w ów czwartek zostało zaplanowane po plenerze na dachu prawda? 🙂

  ale mniejsza o.

  A wracając do Twojego pytania o zdjęcie miesiąca i roku – zdjęcie miesiąca również jest wybierane nie tylko ze zdjęć tygodnia ale także z innych zdjęć wyróżnionych.

 5. Zdjecie roku równiez nie było wybierane tylko ze zdjęć tygodnia ale także z tych kolejnych miejsc 😉

  spotkanie klubowe w ów czwartek zostało zaplanowane po plenerze na dachu prawda?

  nieprawda 😉

 6. Normalnie do sądu iść trzeba i to rozstrzygnąć 🙂 Kiedyś (już trzy latka stuknie niedługo klubowi) jakiś było chyba luźniej (bez regulaminów, paragrafów) – brało się aparat i odprężało przy robieniu zdjęć.

  Co do braku forum i ciągłych wpisów Knocika na ten temat to odezwij się w tej sprawie do Kacpra, który forum stawiał i na phpBB by Przemo się zna aby sprawdził co nie nie tak. Szybciej chyba sprawa zostanie załatwiona niż dodawanie kolejnego komentarza „skoro forum nie działa”.

 7. Bartek o sadzie to ty nie wspominaj bo………..

  Zapraszam do klubu to poznasz regulaminy i nie bedzie Ci luźniej bo ostatnio dostawiamy krzesła 😉
  Ciagłe wpisy Knocika co do forum ( i nie forum ) poprostu ktoś lub grupa ludzi założyła strone i niech tak będzie….Nieważne czy działa część działów czy nie działa ale strona jest i niech tak zostanie.

  Kiedyś prosiłem o zmiane loga strony i tak niech bedzie ustaliła wiekszość klubowa.Teraz logo jest w projekcie na nowe plakaty pewnej imprezy i widać niestety tylko czarne tło ;( itd itd po co nabijać komentarze …..

 8. Co do odprężania się,to popieram Bartka Jeziorskiego,a strona i tak musi być i basta.

 9. To może Knocik jako sekretarz zrobisz coś konstruktywnego i zbierzesz tego kogoś lub grupę i przedyskutujesz z nimi twoje pomysły odnośnie strony, bo nie każdy ma czas czytać czytać twoich gorzkich żalów a ten ktoś lub grupa nie otrzymała od Ciebie bezpośredniej informacji.

  Odnośnie loga była mała dyskusja, tu również mógł byś się wykazać jako sekretarz i ustalić jakiś termin poświęcony tylko tej kwestii. Kilka osób złożyło swoje propozycje, możesz się z nimi skontaktować (również bezpośrednio, bo nie każdy z członków klubu wchodzi na stronę klubu), przekazać jakiś termin do którego powinni złożyć ostateczne projekty a później niech klub się wypowie czy zmieniamy logo czy pozostajemy przy obecnym.

  Ale może jednak nie, dodaj kolejny komentarz 🙂

 10. Bartek jak nie chodzisz na spotkania to sie nie wypowiadaj co moze sekretarz zrobić.Ja raportu nie bede pisał ze na tym i na tym spotkaniu ustalono to i to.Loga w skrócie nie zmieniamy bo jest cacy obecne 😉 taka była decyzja z roku 2010 któreś tam spotkanie.
  Co do terminu to ja moge tylko ustalic kiedy bede zbierał kolejne składki nic pozatym.

  bo nie każdy z członków klubu wchodzi na stronę klubu

  Ciekawe czy jest taki członek klubowy ,który tu nie zaglada.

 11. Powody dla których nie mogę uczestniczyć w spotkaniach klubu są chyba znane (praca zawodowa), odnośnie wchodzenia na stronę źle się wyraziłem – chodziło mi o częste sprawdzanie wpisów, komentarzy, itp. a nie tylko sprawdzanie czy jest plener czy nie.

 12. wdech, wydech…
  wdech, wydech…
  wdech, wydech…
  adin, dwa, tri…
  spakojna…

  jak nie pomaga powtórzyć.

  🙂

Skomentuj wpis