Wybieramy Zdjęcie IX Tygodnia

Czuć wiosnę, więc chęci do fotografowania powinny być coraz większe. Dziwi więc nieco, że wśród 33 nadesłanych prac tak mało zdjęć, na których nie ma rakiety tenisowej.

Dzisiaj wybieramy po raz dziewiąty w tym roku najlepsze klubowe foto.

Author: rp

10 thoughts on “Wybieramy Zdjęcie IX Tygodnia

 1. Panowie,pozwólcie,że wyrażę swoją opinię na ten temat:uważam,że takie sprawy powinne być poruszane właśnie tutaj,a nie tylko mejlem.Mejlem można poruszać sprawy prywatne.Tutaj – nie są prywatne,lecz klubowe.:)

 2. No be.jot ma racje 🙂 Pozatym usunołes – czyli dobrze,ale nie wrzuciłeś komentarzy (hmm takie trudne ??)

  Ostatnie komentarze

 3. Szablon jest przerobiony i nie obsługuje standardowego „drag and drop” do końca. Wyrzucenie ostatnich wpisów było łatwe, jak znajdę chwilę to dopiszę wyświetlanie ostatnich wpisów.

  Czy to jest sprawa publiczna / prywatna? Wolę taką sugestię dostać na email i dopisać do listy zadań, 3mt3 pewnie też. Ale jak chcecie pisać je w komentarzach to nie ma problemu, po prostu nie każdą sugestię mogę przeczytać.

 4. Skoro są tu wielbiciele off-topic to kontynuujmy – pierwsza wersja wyświetlająca login + ostatnią wypowiedź już jest, w miarę czas postaram się powrócić do poprzedniej wersji zawierającą login + wpis w którym została dodana wypowiedź + pierwszych 100 liter z wypowiedzi.

  Jak ogarnę to poprawię.

 5. Ja nie wiem po co była zmieniana (modyfikowana) skórka,ale jak lubisz grzebać to grzeb.Ja osobiście korzystam ze skórki http://pressplaying.com/ i jestem zadowolony.I taka proponuje przetestowac na ZKF 😉

 6. Dzisiaj czy jutro kiedyś tam beda 😉 ale moge zdradzić ze bedą te najlepsze 😉 aż 3 sztuki !!!

Skomentuj wpis