Wybieramy Zdjęcie XVI Tygodnia

W związku z tym, że niewiadomo, czy dzisiaj mielibyśmy gdzie się spotkać w celu omówienia zdjęć, głosować będziemy przez internet.

Spotykamy się więc pod „Bacalarusem” i idziemy w miasto zbierać materiały na następny tydzień.

Głosy będą przyjmowane do soboty, do godziny 23:59.59. A tak swoją drogą: plener był? Był? Fotopstrykacze byli? Byli? Ładna pogoda była? Była. A zdjęć cosik malutko…

Author: rp

18 thoughts on “Wybieramy Zdjęcie XVI Tygodnia

 1. Jako sekretarz czuwajacy nad wszystkim zglaszam wniosek do kontroli zdjec.Po to sie robi plener zeby zdjecia byly z miejsca w ktorym bylismy a nie na sztuke. To tak jakby my jezdzili na szachulce i knocikowi nic nie wyszlo i na sztuke wyslal 4 zdjecia z Biegu Piastöw.

 2. sylwek ty to zagladaj czasami do gory a nie tylko na kompie siedzisz. Pelni niestety dzis nie bylo. No i pracuj bo źona ci obiadu nie planuje dzis dac ))

 3. co do zdjec to wyliczylem 10 nie zwiazanych z plenerem.mozna uznac to jako te zdjecia dodatkowe dla osob co byli na plenerze lub jedno dozwolone dla innych. Mam rozumiec ze mamy 10 uczestnikow???

 4. Ja naliczyłem 9 gdzie nie ma bezpośredniego odniesienia do przeglądu trasy, ale głowy nie dam sobie uciąć, że 5 z nich nie zostało wykonanych podczas pleneru. Nie jestem policjantem (bez podtekstów), żeby pilnować, że ktoś zrobił coś niezgodnego z regulaminem. Pozostawiam to sumieniu zgłaszających zdjęcia. Jeden/dna skruszony/a wprawdzie dzwonił/a, żeby usunąć zdjęcie niezpleneru, ale nie chciało mi się dalej mieszać w galerii, tym bardziej, że i tak jest dziura, bo dałem dwa takie same zdjęcia i usunąłem jedno po opublikowaniu.
  Proponuję, żeby Zarząd wydelegował bardziej rygorystycznego redaktora do umieszczania pretendentów do Zdjęcia Tygodnia.

 5. O jej, ile tu jadu się rozlewa. Nie wiem czy mam prawo (z frekwencją u mnie ostatnio kiepsko) jednak zabiorę głos.
  Moim zdaniem trzeba pamiętać o co przede wszystkim chodzi w klubie – czyli o dobrą zabawę i wymianę doświadczeń. Błędy się zdarzają i nie ma co ich wypominać.
  Co do wyborów zdjęcia tygodnia to mam trochę inne zdanie. Wg mnie każdy powinien mieć prawo pokazać swoje _najlepsze_ prace z minionego tygodnia. Oczywiście trzeba jakoś zachęcić do plenerów, więc mam propozycję – kto był na plenerze może wysłać 4 (słownie: cztery) zdjęcia. A ile zdjęć z owej czwórki będzie z pleneru to już zależy od wysyłającego. Moim zdaniem ma to sens, nie wiem co reszta o tym myśli.
  A Ty Knociku nie bądź taki skrupulatny, czyżbyś zapomniał jak to się głosowało na własne prace? Wiem, że w regulaminie nie jest to zabronione,jednak mimo wszystko… Trochę więcej dystansu bo inaczej skończy się przyjemność zacznie dyktatura i przerost formalności nad treścią.

  Wesołych świąt wszystkim życzę 🙂

 6. Brawo Krecik 😉 GŁOS ZA !!!

  A ile zdjęć z owej czwórki będzie z pleneru to już zależy od wysyłającego.

  Nie ma co ustalac pleneru bo bez pleneru mozna wysłac 3 dowolne.Wiec wysyłajmy jak chcemy 😉 Ja zmieniam podejście do tej sprawy na „luzik” Przyjść na plener bez aparatu usiąść pogaworzyć a te 3 z tygodnia plus jedno zawsze sie znajdzie i plener zaliczony.

 7. Hm, a nie jest czasem tak, że ktoś nieobecny na plenerze, który się w danym tygodniu odbył może wysłać jedno zdjęcie? Bo trzy to owszem, ale w tygodniu bez pleneru.
  Wiesz, trzeba pamiętać też o tym żeby ludzie sami robili zdjęcia i na własną rękę. Nie ma co się oszukiwać – w plenerach rzadko kiedy chodzi tylko i wyłącznie o zdjęcia 🙂

 8. No i Kreciku napisałes sie a głosować czasu nie było – szkoda.
  Na plenerze czwartkowym byłeś do wystawy (zglaszajac zdjecie obiektu) nic nie pokazałes – szkoda.
  Mało kiedy ostatnio jestes na spotkaniach a wyrazasz opinie róbmy co chcemy – szkoda.
  W plenerach rzadko kiedy chodzi tylko i wyłącznie o zdjęcia – nie tylko na plenerach 😉 Na czwartkowych spotkaniach również.

  3 RAZY SZKODA DLA KRECIKA Z NOWYM MOTTEM KLUBOWYM „W PLENERACH RZADKO KIEDY CHODZI TYLKO I WYŁACZNIE O ZDJĘCIA”

 9. Info dla Krecika::
  CYTAT:
  A Ty Knociku nie bądź taki skrupulatny, czyżbyś zapomniał jak to się głosowało na własne prace?

  W dniu dzisiejszym ponownie zagłosuje na swoje zdjecie… 😉 ponoc wszystko wolno – tego regulamin nie zakazuje.

 10. Knocik już po pełni co się znowu czepiasz???
  Ty nie powinieneś być Knocik tylko Wzniecik!

 11. Znasz Andrzeja Leppera ??
  To imie jest wojownicze 😉 i tak bedzie.
  „Nie ma litosci dla normalnosci”

 12. No to jak Twój idol będziesz miał zdjęcie z profilu 🙂

 13. Drogi Knociku,

  w swej obronie muszę powiedzieć, że zdjęcia dla tmzz są i czekają na adres do wysyłki. Głosuję kiedy mam okazję. Jeżeli za rzadko głosuję i bywam na spotkaniach… cóż, mea culpa.
  Jednak co ważniejsze – jeśli znalazłeś w mojej wypowiedzi stwierdzenie 'róbta co chceta’ to mamy problem z komunikacją.
  Z mojej strony koniec tematu. Pozdro 🙂

Skomentuj wpis