Wybieramy Zdjęcie XL Tygodnia

 

1

Plener czyni cuda? O tym sobie podyskutujemy na dzisiejszym spotkaniu klubowym. Tak samo jak o losach naszej postrzelonej – rozstrzelonej – szalonej strony internetowej.

Author: rp

12 thoughts on “Wybieramy Zdjęcie XL Tygodnia

 1. No to wybór nie będzie łatwy dzisiaj 🙂

  A co do strony to do tego co popełnił tą zmianę mam zapytanie: po kiego grzyba???
  Dodatkowo ten kalendarz… po co? ja się pytam! może jeszcze dorzucimy zegarek i numery Lotto??? albo losowy przepis na torcik?

  W proteście rozpoczynam głodówkę! (zaraz po śniadaniu oczywiście)

 2. No syl. jak bedziesz głodniejszy to na wszystko zaczniesz sie zgadzac 😉 Kalendarz jest po to abyś wiedział co sie dzieje w danym dniu.Wkrótce bedzie równiez moduł :ZAPOZNAJMY SIE ;),OGŁOSZENIA itd…Hhee heee.
  Widac ze nie chce ci czytac do konca wszystko.Ta skórka czyli cały motyw strony to „deska ratunkowa” dzisiejszego newsa.Gdyby nie ten motyw (podstwawowy WordPressa) to niestety nie byłoby nic do pewnego czasu.
  Aktualizacje strony są konieczne i bedą konieczne jak w Windowsie są usprawnienia w działaniu systemu itp.Jak dobrze pamietasz 2 tygodnie temu nie działal PicLens i bez aktualizacji byłoby nadal słynne ZONK ;).
  Skórka czarno-biała która była od poczatku strony indentyfikowała sie numerem 1.0 i była z nami 3 lata.Obecnie producent tej skórki jest na poziomie 3.1 gdzie numerów update było dziesiątki a nasza skórka była nadal 1.0.Przy pisaniu kazdego widocznego np:kalendarza trzeba było edytowac pliki i zapisywac obecnie ten sam kalendarz bez edycji poprostu pstrk 😉 i właczony/wyłaczony.
  Obecnie wraz z Bartkiem szukamy najlepsza skóre pod nasza strone efekty wkrótce.Ja przedstawiam moją wersje,która nie jest zła : http://z-ja.pl/
  PS:ARTYKUŁY PRZYPADKOWE.

 3. Głodówki nie przerwę aż do obiadu!

  fakt najpierw napisałem komentarz a później znalazłem komentarze w zdjęciu XXXIX tygodnia, jesteś usprawiedliwiony tylko chwilowo 🙂 a kalendarz mam na ścianie, w komputerze, komórce, datę w zegarku i w głowie więc po co jeszcze tu?
  Dobra wiem chwilowo…

 4. Widac ze głodniejesz z sekundy na sekunde 😉 Efekty uboczne widac – pada na wzrok czyli słabniesz 😉 Moze wezwac pogotowie ???
  Kalendarz ten pokazuje wpisy na stronie i jest tylko wypełnieniem luki 😉 po prawej stronie.Być moze zostanie a byc moze wyrwiemy wszystkie kartki i go nie bedzie.Ja proponuje aby został i wrzucimy go do „stopki”

 5. Z tym głodem to nie przesadzaj, wiesz – Polak głodny to zły 😛 podyskutujemy na spotkaniu a teraz skupmy się na zdjęciach

 6. Rozumiem, ze jakieś skrzaty poyem podarabiają miniaturki do newsów, bo w starej skórce działały na bardzo oryginalnych zasadach.

 7. Skrzaty kombinują 🙂 do 17:00 ma być wszystko działające i będzie. Może szalejąca strona będzie bardziej fotogeniczna z większymi (szerokimi na 600px) „miniaturkami”? Jak się uda to po 17:00 postaram się podejść na spotkanie klubu choć nie daje gwarancji.

 8. Nie wiem czy to po tych zmianach czy przed ale mam pytanka:

  -> co to jest „czytaj dajel” – brzmi jak jakieś imię biblijne ale wtedy „dajel” powinno być z dużej litery 🙂

  -> czy ta czcionka musi tak być pogrubiona? jest nieczytelna przez to a w np zdjęciach tygodnia miesiąca znaki nachodzą na siebie.

  -> gdzie się podział kalendarz??? 😛

 9. Co dalej ze stroną ?? Czy jest sens tłumaczenia kalendarza ??? Cyferki sie nie tłumaczy !!! Czy jest sens powiekszania miniaturek do rozmiaru 600 ??? Dla mnie wyglada to strasznie !!! Wkrótce pojawi sie głosowanie na zdjecie miesiaca i miniaturką bedzie puchar 600 na 400 ????
  Logo w/g mnie do bani !!! Kolor tła strony ciemniejszy mile widziany 😉 jak ten były przez 3 lata.Okienka komentarzy mile widziane teraz wyglada to jak notesik i wiele innych zastrzeżeń.Prosze o wgranie motywu polskiego którego napewno nie trzeba tłumaczyć i który ma wszystkie funkcje prawej strony automatyczne gdzie z czasem bedzie cos mozna dodac jednym przyciskiem a nie kombinacją w kodzie html i edycją plików.

  Widząc obecny wygląd strony nie chce mi sie aktualizowac kolejnych zdjęc tygodnia itp.Miałem napisac newsa z zaproszeniem do kolejnej edycji Chełmów w obiektywie ale nie moge znaleźć miniaturki 😉 wiec zapraszam zwykłym linkiem REGULAMIN tam chyba pomyłka w noclegu 😉 20 – 22 maja 2011 roku ale termin wysyłania prac jest 18 listopad 2011 r.

 10. źle zadanie pytanie – powinno być „co dajel?” 😛

  mnie też bardziej odpowiadała ciemna szata graficzna i tamten układ strony, nie chciałem się już jednak wypowiadać, żeby nie było, że beton jestem…

  miniaturki 600 pikseli są zdecydowanie za duże

Skomentuj wpis