Wybieramy Zdjęcie LI Tygodnia

1Pierwsza informacja jest tak: dzisiaj Bacalarus pracuje tylko do 14, więc zarządzeniem Prezesa – spotkania klubowego nie będzie, a głosować należy przez internet.

Druga informacja jest trochę smutna, bo tym razem zdjęć jest jak na lekarstwo refundowane. Oj, coś pod koniec roku aktywność klubowiczó spadła dramatycznie. Ale cóż, aby tradycji stało się zadość, coś wypadałoby wybrać. Głosy można oddawać do niedzieli do godziny 23:59.

Author: rp

5 thoughts on “Wybieramy Zdjęcie LI Tygodnia

  1. Oj mało mało pstryczków 😉 Gdyby nie nasz lider to nie byłoby nic 😉 Coś tam sie zawsze wybierze i poukłada na podium.Z okazji świat wszystkim klubowiczom i nie klubowiczom zycze WESOŁYCH ŚWIĄT i ładnych choinek 😉

  2. Przyłączam się do życzeń Knocika i też życzę wszystkim klubowiczom i nie tylko – zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia,dużo szczęścia,zdrowia,radości i uśmiechu na co dzień. :D.Klubowiczom-samych pierwszych moejsc na podium :). be.jot.

  3. Wszystkim fotopstrykaczom wesołych i spokojnych świąt
    …i masę sprzętu pod choinką 🙂

  4. Dużo okazji do pstrykania życzę Klubowiczom i samozaraprcia, by wstawać na poranne plenery życzę sobie. A wszystkim nam razem mnóstwo weny twórczej :). I nieustających: zdrowia, miłości, szczęścia…

  5. Wesołych Świąt, niech światło będzie z Wami i kompozycje niech powalają na kolana nawet niewiernych 🙂 A poza tym zdrowia i radości nie tylko w czasie Świąt.

Skomentuj wpis