Zadanie domowe

Zrzędzeniem Prezesa Klubu, na majowe święto i przedświęcie, zostaje wyznaczone miast pleneru – fotograficzne zadanie domowe.

Czas – wiadomo – do środowej północy. Miejsce – zamek Grodziec i jego aktualni mieszkańcy, którzy odprawują tam zjazd fantasy gier. Oprócz tego zapewne można będzie spotkać ludków dziergających w kamieniu lub innym tworzywie, a nawet pędzlem się posługujących, których przy pracy Prezes nakazuje uwiecznić ku chwale Klubu, Prezesa oraz Kasztelana.

A w czwartek święto jest, więc głosowanie przez internet się odbędzie. Postarajta się tedy, żeby było z czego wybierać.

Author: rp

13 thoughts on “Zadanie domowe

 1. To co Tusk zarządzi musi potwierdzić rząd 😉

  Co Prezes zrzędzi to ??? To jest przejęzyczenie czy celowe ?? Spotkanie z folklorem ??? – to jest plener ??? Prezes !!!

 2. A Ty co? Demokracji się domagasz? 🙂
  Może jeszcze związki założysz? 😛

  Toć napisane jak wół: „miast pleneru”

 3. A ja po raz kolejny mam dylemat, w ilości zgłaszanych zdjęć. W złotej będę mógł być dopiero w sobotę i dopiero pewnie wtedy będę mógł zrobić zdjęcia na zamku, ale to nie oznacza, że nie mam zdjęć, które chciałbym wysłać na czwartkowe głosowanie. Proszę więc o wypowiedź znawcy przepisów związanych z regulaminem klubu, bo być może są jakieś odstępstwa, precedensy w skutek których będę mógł wysłać na czwartkowe głosowanie 3 lub może nawet 4 zdjęcia zamiast jednego – skoro nie będę mógł fizycznie wziąć udziału w plenerze na zamku. Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź;);)

 4. Wczoraj wpadło mi do głowy takie motto: ” nieważne jakim aparatem fotografujesz, ważne jak postrzegasz świat – a Robert i tak zrobi zdjęcie tygodnia” ;);)

 5. To było na wczoraj.Na dzis juz jest a na jutro : „Grodziec – zza obiektywu,czyli wybieramy kolejne zdjęcie tygodnia ;)”

 6. Na jutro jak dla mnie to: „Grodziec – zza obiektywu jak wysłać 4 ciekawe zdjęcia z poza Zamkowego Plenerku…”:):)

 7. Naruszajacym regulamin Prezes podniesie składkę. I to o tyle razy, ile nadprogramowo zdjęć wysłał 🙂 Będzie na niezłą imprezę…dla Knocika 🙂

 8. IP a jak się nic nie wyśle to Prezes da zniżkę, czy Knocik iprezę robi na koszt własny?

 9. A jak ktoś ostatnio nic nie wysyłał, to może tym razem wysłać podwójnie?? 🙂

Skomentuj wpis