Wybieramy Zdjęcie XXIV Tygodnia

1

Rośnie popularność zdjęć makro. W tym rozdaniu na 22 fotografie, 8 to efekt buszowania w trawie.

Oznacza to, że Królowej Makro rośnie konkurencja. Czy grozi jej detronizacja? Czy makro jest lepsze od pejzażu? Czy zachód słońca gwarantuje udane zdjęcie, a może pełnia dnia? Czy ktoś sfotografował telewizor?

Na te i na inne pytania odpowiedź już dzisiaj o 17.00 w kolejnym odcinku Trudnych Wyborów Zdjęcia Tygodnia. Punktualność wskazana, bo przecież o 18.00 kolejny mecz!

Author: rp

23 thoughts on “Wybieramy Zdjęcie XXIV Tygodnia

 1. Witam klubowiczów i zapraszam wszystkich na spotkanie 😉 Od dzis do końca czerwca bede wykonywał najlepsze obowiązki sekretarza 😉 Zgodnie z 7 pkt regulaminu i podpunktem D :
  Składka członkowska w Klubie wynosi 50 zł rocznie i jest płacona z góry w pełnej wysokości. Młodzież do 18 roku życia zwolniona jest z opłacania składek. Uczniowie i studenci w wieku od 19 do 25 roku życia płacą składkę w wysokości 50%.

 2. Fajne zdjęcia, zwłaszcza to z Panem Smudą;) ktos albo stał na stadionie a tym samym jest np w kadrze narodowej lub fotografem akredytowanym – wiec tak czy owak ogromny sukces klubowicza…albo ma dobry telewizor i sporą… kreatywność;) co do składki – nie stety za przyjemności trzeba płacić:(:(

 3. To dzisiaj naprawdę będzie szybko? 🙂
  A tak nawiasem pisząc, to dlaczego te działania matematyczne przy komentarzach są takie trudne?

 4. Co do działań to mogą i beda trudniejsze jak sie właczy mnożenie i dzielenie.A to po to by dzieciaczki nie pisały spamu ;),którego odziwo od poczatku istnienia tej strony nie ma ani jednego ;),zas na starej stronie pojawiał sie co 15-20 minut.
  A dlaczego ma byc dzis szybko ?? Przecie Polacy nie grają.
  Co do składki to mozemy znaleźć sponsora 😉 – pracodawce.

 5. Ej sekretarz nie zachowuj się jak Pierwszy Sekretarz.
  W związku ze zmianą adresu i moralnymi stratami poniesionymi przez klubowiczów i czytelników w okresie braku aktywności strony klubu wnoszę o obniżenie składek.

  (W BBC podawali, że w tym czasie wzrosła liczba samobójstw i zamieszek w Nowym Yorku oraz drastycznie zmniejszyła się populacja niedźwiedzia białego w jego naturalnym środowisku)

 6. W zwiazku ze zmiana strony,adresu i serwera na lepszy 😉 podwyzszam składki oraz składam wniosek o pilne spotkanie całego zarządu 😉

 7. A może koszulki klubowe na Bieg Wulkanów. Pomarańczowe foto nie wyglądają fajnie. Lepiej czarne „Złotoryjski Klub Fotograficzny – najlepsi z najlepszych” ; )

 8. Administrator nie taguj tak strony !!!
  Co do koszulek moze lepsze z napisem FOTOMARATON 😉

 9. @Knocik – za takie długie działania to się odszkodowania wypłaca a nie woła więcej kasy!!! 🙂
  @Admin – wystarczy napis Złotoryjski Klub Fotograficzny 🙂 a pomysł wart rozważenia

  Miron w to miejsca zamiast koszulek foto niech wyprodukuje kamizelki z kieszonkami na karty pamięci 🙂

 10. Co do działań to mogłobyć i dłuzej takze nie narzekać.Jest jak jest i tak niech zostanie.Było mineło..tego sie nie wróci tylko nam galerie zostały w pamięci 😉
  Koszulek zarzad nie bedzie rozważał !!!

  Admin przycisk Google przeniosłem do społecznosci 😉 bo piekna reklama to nie była 😉
  A komentarze proponuje przeniesć do prawej dolnej czesci newsa.Na stronie głownej 😉

 11. Ejże sekretarz… Zarząd to trzy osoby a nie jedna…

  Demokracja jest – znaczy się Prezes decyduje 😛

 12. To źle jak sam decyduje,oby to wyszło na dobre.
  Co do koszulek to klub nie bedzie wydawał okolicznościówek plenerowych – dlatego napisałem ze nie bedziemy rozważac problemu koszulkowego.
  A pozatym czy jest wiceprezes ??? 😉

 13. mam na myśli koszulki ale nie okolicznościowe.
  tylko logo i napis ZKF. Taka uniwersalna 🙂

 14. Ani tak ani tak 😉 Loga brak 😉 zaś napis ZKF nic nie mówi.Jak brakuje ci uniwersalnych to na jutro obiecuje ci koszulke z bardzo fajnym napisem o Prezesie 😉

 15. Logo i slogan klubu – taka koszulka, jak się postaramy to za 10 zł/sztuka taką wyprodukujemy. Idealna reklama klubu i nikt nie będzie już myślał „skąd tu nagle tyle wariatów fotografujących tą ruinę?”, albo „biega kilkunastu z aparatami koło mojego pola, pewnie agencja sprawdza, czy należy mi się dotacja”, albo „weź pan się nie wpychaj, też chcemy zobaczyć Bieg Wulkanów”…

 16. Admin dobrze pisze 😉 (html) jestem za.Choc jak dobrze pamietam to miałobyc cos podobne do legitymacji i co…?? Gdzie zarząd ???

 17. @Knocik: Zmień na facebooku klubowym adres strony klubu bo promujemy „próżnię” ; )

 18. Strona istnieje dopiero 10 dni, tamta na tą frazę nie było w pierwszej setce ; )

  Dobra pozycja strony będzie dopiero za 3 miesiące. Na szczęście „Złotoryjski Klub Fotograficzny”, „ZKF Złotoryja”, „ZKF” jesteśmy relatywnie wysoko. Potem można myśleć o „Złotoryja”, „Pogórze Kaczawskie”, „Wygasłe Wulkany”, na razie priorytet to „Bieg Wulkanów” bo to świetna promocja klubu w tym okresie.

  Warto również śledzić bloga ze zdjęciami tygodnia – łatwiejsza subskrypcja. Złotoryjskiklubfotograficzny.blogspot.com

Skomentuj wpis