Wybieramy Zdjęcie XXVI Tygodnia

Tak jak można się było spodziewać przygniata tematyka wulkaniczna.

Czyżby wycieńczeni biegami klubowicze nie mieli już siły na własną, oryginalną twórczość? Klubowicze porozmawiają o tym dzisiaj o godzinie 17.00.

Author: rp

10 thoughts on “Wybieramy Zdjęcie XXVI Tygodnia

 1. W związku z moim dzisiejszym niebytem, ewentualne głosy proszę kierować do p. Sekretarza Klubu.
  Folder ze zdjęciami, operator znajdzie na pulpicie.

 2. Oświadczenie spotkania :

  W zwiazku z małą liczbą klubowiczów na dzisiejszym spotkaniu grono obecnych podjęło kilka uchwał ;).
  Pierwsza decyzja:Głosowanie na najlepsze zdjęcie XXVI zostaje przeniesione online,czyli głosujemy internetowo do soboty godzina 23:59:59

  Pierwsza propozycja:Grono obecnych zgłasza propozycje zawieszenia na okres wakacji (na początek proponuje cały lipiec) spotkań klubowych.Powód jest zrozumiały przede wszystkim urlopy itp.Ta kwestia zostaje poddana do dyskusji internetowej.

  Kolejne uchwały z biegiem czasu i zagorzałej dyskusji 😉

 3. Hehehehe hit dnia… 8+…=dziewięć – – ledwo dałem sobie radę:):):):):) Zdziwiło mnie to pisemne 9;) Widzę, że dyskusja rozgorzała!!!!;)

 4. Knocik, masz jakieś informacje odnośnie zainteresowania zdjęciami z Wulkanów? Ostatnio widziałem na fotomaratonach tylko 50 fotografii. Wiesz ile się już sprzedało?

 5. Fotomaraton juz sprzedaje zdjęcia tzn.Wystawił galerie wszystkich zdjęć a czy sprzedaje to ja nic nie wiem.Co do statystyk sprzedaży to też nie wiem czy bedą klubowi udostepnione,bo zkf miał zrobić i oddać 😉 wiec nie bede sie wypowiadał.

 6. ale, że niby co?
  mamy teraz dwie strony klubowe?
  do wyboru?
  🙂

Skomentuj wpis