Wystawa Zdjęć Tygodnia 2012

Wprawdzie do końca roku jeszcze trzy notowania, ale jeżeli chcemy zdążyć na  24 stycznia, już teraz trzeba przedsięwziąć odpowiednie kroki.

52 zdjęcia są/będą wybrane z klucza – to najlepsze zdjęcia poszczególnych tygodni. Do tego proponuję dodać 38 zdjęć, które znalazły się na drugim, trzecim miejscu lub zostały wyróżnione. Jest ich w tej chwili 125 szt., czyli trzeba odrzucić na pewno 87 szt. – no i część z tych wyróżnionych w ostatnich trzech plebiscytach.

10 zdjęć na wystawę wybrałbym z t.zw. zaplecza – czyli zdjęć, które swego czasu nie zyskały uznania, aczkolwiek coś w nich jest. Tych zdjęć pozwoliłem sobie wybrać 327,  no i prawdopodobnie coś jeszcze dojdzie. Jeżeli w tych propozycjach brakuje komuś jakiegoś zdjęcia, to niech je zgłosi. Jednocześnie proponuję, żeby na samym początku każdy z klubowiczów zgłosił 5 zdjęć, które należałoby odrzucić  – bo przecież mój gust niekoniecznie jest dobry.

Następnie w pierwszych dniach stycznia każdy z klubowiczów zgłosiłby np. 5 zdjęć z zaplecza i 7 z wyróżnionych i z nich dokonalibyśmy wyboru zdjęć na wystawę.

Ze zdjęć wyróżnionych oraz tych z zaplecza, które nie załapią się na wystawę, proponuję zrobić kolaż ok. 400 zdjęć na planszy ok. 3 m2 (koszt ok. 120 zł) – pojedyncze zdjęcie miałoby wtedy rozmiar 100 x 67 mm.

Zdjęcia wyróżnione

Zdjęcia z zaplecza

 

Author: rp

Skomentuj wpis