Konkursy

130312konkursa

Otrzymaliśmy jedno zaproszenie do udziału w konkursie, Sylwiusz G. przysłał informację o innym konkursie, a w internecie lokalnym krąży informacja o jeszcze jednym konkursie…

Jeżeli klubowiczom obrzydły plenery, to może wezmą się za konkursy.

Poniżej zajawki:

I.

Zaproszenie od Magazynu fineLife:

Nazywam się Sylwia Skorstad, jestem dziennikarką. Pracuję dla magazynu fineLIFE Lidii Popiel. Pragnę Was serdecznie zaprosić do udziału w konkursie fotograficznym 7 lives. Właśnie odbywa się jego trzecia edycja. Konkurs składa sie z 7 zadań, można wziąć udział we wszystkich, lub tylko w wybranym. Jak zwykle mamy atrakcyjne nagrody, które ufundowały Warszawska Szkoła Filmowa, HP oraz Dr Irena Eris.

130312konkurs7live1


http://www.finelife.pl/#/sections/toc_/?p=0
O szczegółach można przeczytać w magazynie:

http://www.finelife.pl/#/sections//articles/article_7lives_of_finelife_i_bog_stworzyl_kobiete/?p=0

130312konkurs7live2

Może ktoś należący do klubu ma ochotę wziąć udział?

Żeby zgłosić zdjęcie do konkursu, wystarczy je zamieścić na tablicy profilu facebookowego fineLIFE:

https://www.facebook.com/fineLIFEpl

Będzie nam bardzo miło Was tam powitać!

Do zobaczenia – Sylwia Skorstad i ekipa fineLIFE.

 

II.

Czwarta edycja konkursu „Europa inwestująca w obszary wiejskie w obiektywie” dla fotografów – amatorów

130312konkursrol

 Po raz czwarty mieszkańcy Dolnego Śląska, którzy są pasjonatami fotografii mogą wziąć udział w konkursie „Europa inwestująca w obszary wiejskie w obiektywie”. Poprzednie edycje cieszyły się sporym zainteresowaniem. Liczymy, że w tym roku będzie podobnie.

 Zachęcamy wszystkich do nadsyłania do nas zdjęć dotyczących realizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 na Dolnym Śląsku obrazujących zmiany w regionie dzięki inwestycjom dofinansowywanym z EFRROW, mogą to być przykładowo fotografie: elementów architektury i krajobrazu, które powstały przy udziale środków unijnych, pokazujące zmiany lub nowe możliwości jednostek i całego społeczeństwa, prezentujące zmianę funkcji miejsc, podmiotów w wyniku dotowanych inwestycji.

Na fotografie czekamy do 30 września 2013 r. Wówczas komisja konkursowa wyłoni najlepszych i przyzna nagrody. Pula nagród w konkursie wynosi 7 tys. zł.

WAŻNE DATY:
• do 1 lipca 2013 r.– należy zgłosić się do konkursu
• do 30 września 2013 r. należy nadesłać swoje fotografie
grudzień 2013 r. – rozstrzygnięcie konkursu

WAŻNE DOKUMENTY:

Zał. 1, Zał. 2, Zał. 3

1. Zarządzenie i regulamin

2. Lista rankingowa – targowiska

3. Lista rankingowa – odnowa

4. Lista rankingowa – podstawowe usługi (eo)

5. Lista rankingowa – podstawowe usługi (e)

 

III.

Weź udział w Konkursie Fotograficznym FVKS i tworzeniu Kalendarza „W Podróży” 2013

 

Zespół Stowarzyszenia Promocji Miasta Kultury Görlitz-Zgorzelec t.z. (FVKS)** chciałby zwrócić Państwa uwagę na aktualny Konkurs Fotograficzny „W Podróży“.Jeszcze do 8 kwietnia fotoamatorzy mają szansę wziąć udział w konkursie. Motywem przewodnim są „wieże” (www.konkursfotograficzny.fvks.eu). Projekt ten organizujemy już po raz piąty. Przesyłać można zdjęcia przedstawiające wieże z Euroregionu Nysa (DE/PL/CZ) lub południowego Euroregionu Sprewa-Nysa-Bóbr (= polskie miasta powiatowe: Nowa Sól, Wschowa, Żagań i Żary).Dla uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe i publikacja zdjęć na wystawach oraz w mediach elektronicznych. Oprócz tego wszyscy, którzy zbiorą cztery części naszej ulotki, wezmą udział w losowaniu nagród.Dalsze informacje: www.konkursfotograficzny.fvks.eu orazwww.facebook.com/Fotowettbewerb.FVKS.
Ponadto chcielibyśmy zwrócić uwagę na nasz nowy projekt – Kalendarz FVKS „W Podróży“ 2013: www.kalendarz.fvks.eu. Każdego dnia prezentujemy w nim jedną wieżę z Euroregionu Nysa (DE/PL/CZ) lub południowego Euroregionu Sprewa-Nysa-Bóbr (= polskie miasta powiatowe: Nowa Sól, Wschowa, Żagań i Żary). Projekt ten towarzyszy naszemu Konkursowi Fotograficznemu i inspiruje do poszukiwań odpowiedniego motywu :-).Każdy może pomóc w tworzeniu kalendarza, przedstawiając w nim swoją ulubioną wieżę. To całkiem proste: wystarczy przesłać zdjęcie własnego autorstwa i krótki opis wieży wraz z formularzem uczestnictwa. Tekst może być napisany w dowolnym języku.

 

Wśród osób zaangażowanych w projekt rozlosujemy bony o wartości 250 euro (grudzień 2013).
** FVKS = Förderverein Kulturstadt Görlitz-Zgorzelec e.V.

2 thoughts on “Konkursy

  1. Kurcze… strasznie dużo konkursów…aż nie wiem na który się zdecydować;)

  2. Michał – bierz wszystkie jak leci,na któryś się napewno załapiesz. 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.