Konkurs „Przed i po – RPO”

Dolny_Slask_logotyp2Lubisz fotografować? Interesuje cię jak zmienia się nasz region dzięki funduszom unijnym? Ten konkurs jest dla ciebie! Najlepszych uhonorujemy nagrodami pieniężnymi.

 

Do 30 sierpnia 2013 r. czekamy na zdjęcia przedstawiające inwestycje, które powstały przy udziale funduszy unijnych za pośrednictwem Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013. Tych inwestycji w naszym regionie jest już blisko dwa tysiące. Fotografie mogą przedstawiać elementy krajobrazu czy architektury, ale szczególnie pożądane są zdjęcia ilustrujące jak na przynależności do Unii Europejskiej w ostatnich latach skorzystali Dolnoślązacy.

Każdy uczestnik może zgłosić fotografie przedstawiające minimum trzy przedsięwzięcia, współfinansowane z programu regionalnego, a przynajmniej jedna z nich musi przedstawiać inwestycję, która znalazła się na liście dołączonej do regulaminu konkursu. Aktualną listę wszystkich projektów można znaleźć tutaj → lista_inwestycji

Zdjęcia na płytach CD-R wraz z formularzem uczestnictwa należy dostarczyć (pocztą, kurierem lub osobiście) do końca wakacji do siedziby organizatora: Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Wydział Promocji Województwa, Wybrzeże J. Słowackiego 12-14, Wrocław z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”. We wrześniu jury oceni wszystkie nadesłane prace i przyzna nagrody: I miejsce 3 000 złII miejsce 2 000 złIII miejsce 1 500 zł. Dodatkowo jest szansa na zdobycie wyróżnienia w dziewięciu kategoriach! Za każde  z nich autorzy mogą otrzymać 500 zł.

formularz_uczestnictwa_w_konkursie

regulamin_konkursu_fotograficznego

regulamin_pracy_komisji_konkursowej

zarzadzenie_marszalka_-_ogloszenie_konkursu_fotograficznego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.