Czas rostrzygniety – wyniki konkursu fotograficznego

1Czas się skończył ! To nie zapowiedź końca świata tylko minął termin miesięcznego tematycznego konkursu w klubie.

Tematyka wrześniowego zadania domowego to „Czas”.I znowu ten sam zawodnik wygrywa kolejny etap fotograficzny.Tym zawodnikiem jest klubowy „Kreciu”…

Czas dwukrotnie zatrzymał Przemysław Bartkiewicz zdobywając oba miejsca.Pierwsze miejsce tematycznie pokazuje zatrzymany czas,zaś co do drugiego 🙂 klubowicze mają dylemat 🙂 Czy autor wytłumaczy ???Mgiełka czy mikroczas._ (1)_ (3)
Kolejnym tematem na miesiąc październik bedzie „SZKŁO”.Zapraszamy do udziału w konkursie.

1 thought on “Czas rostrzygniety – wyniki konkursu fotograficznego

  1. Czołem!
    Odnośnie drugiego zdjęcia – naświetlało się 20 sekund żeby otrzymać jedwabistą wodę. Niestety kadr trochę daleki od tafli i w mniejszej wersji ciężko to zobaczyć. Tak czy siak inaczej nie byłoby widać zarysu skałek i kamoli pod powierzchnią wody.
    Jeżeli tłumaczenie nie jest wystarczające, podejdę do tematu filozoficznie. Jak wszyscy wiedzą – czas płynie. Mówi się też, „kropla drąży skałę”. Ponieważ kropla też płynie, a w powiedzeniu nie podano, czy skała jest drążona przez kroplę spadającą czy płynącą, przyjmijmy że zachodzi to drugie. Dodatkowo kropla potrzebuje czasu, żeby ową skałę wydrążyć. Suma sumarum: Woda + czas = wydrążona skała. Tutaj właśnie jesteśmy świadkami owego procesu.
    Dziękuję, kłaniam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.