ZDJĘCIE VII TYGODNIA

2015-ZT-VII-002 Na początku krótko – To nie pomyłka !!! Wyniki czwartkowego głosowania wskazały innego zwycięzce siódmego tygodnia w klubowym rankingu,ale … w sobotniej naradzie Prezes/Sekretarz została złożona i rozpatrzona reklamacja do wyników głosowania. Jak każdy pamięta była dogrywka na te najładniejsze zdjęcie pomiędzy obecnym miejscem nr 1 i 2.

I wyszło inaczej „sikorka” przegrała po dwóch dogrywkach.Jak się później okazało wpadł tajemniczy głos klubowicza poprzez on line (SMS) oddany prawidłowo o 16:58 w czwartkowe popołudnie,który zadecydował i nie został uznany podczas  czwartkowego głosowania   jednocześnie wyjaśnił nam kontrowersje remisu i zarazem wskazał nam wygraną autorkę w/w sikorki.

Tytułem zwyciężczyni została Magdalena Owad.

Miejscem drugim niestety musi się zadowolić mistrzyni widoczków w 2015 roku Anna Bobowska.

2015-ZT-VII-007
Na miejscu trzecim pojawił się nieobecny od dawien dawna klubowicz,który znalazł wreszcie !!! czas na coś ciekawego w swoim codziennym zabieganym życiu.Ukazując schody do … ??? i jest nim Robert Pawłowski.2015-ZT-VII-010
SEKRETARZ:Bardzo przepraszam za lekkie zamieszanie w wynikach głosowania (pierwszy tak poważny przypadek w 6-letniej funkcji liczącego głosy) ,ale staram się być życzliwym i szanującym wszystkich a przede wszystkim dobro klubowe.Na przykładzie wyżej wymienionym  składam propozycje aby klub rozpatrzył możliwość głosowania on-line maksymalnie do godziny 15 lub 16.