Dni Złotoryi 2015 – trzydniowy plener ZKF !!!

plakat-dni_zlotoryi_2015_dJuż jutro t.j w piątek 29 maja rozpoczynają się Dni Złotoryi.Tym razem Urząd Miasta przekazał nam akredytacje medialne w zamian za zdjęcia z tego wydarzenia.Prezes,wiceprezes wraz z sekretarzem ogłosili dla Złotoryjskiego Klubu Fotograficznego długi maraton zdjęciowy.Jak się okaże  będzie to nasz jeden z dłuższych naszych plenerów  z dużej imprezy,która potrwa aż do niedzieli.

Trzydniowy maraton rozpoczniemy już w piątek od godziny 16 ,wtedy nasz klubowicz Kajetan zaprezentuje przedstawienie „Król Henryk Brodaty i Król Wilkołaka”.

Tuż po tej prezentacji nasz klub utworzy grupę,która zaprezentuje nas w barwnym korowodzie,część z nas niestety zostanie poza korowodem zaczynając prace plenerową – szykujemy niespodzianki szczegóły wkrótce.

Po korowodzie zaczynamy wszyscy  na serio robić zdjęcia.Akredytacje medialne nie zostały wręczone jako wejściówki na koncerty tuż przed sceną !!! Robimy wszystko co zostało zaplanowane na trzy dni !!!

 

Zarząd prosi o szczegółowe zapoznanie się z imprezami podczas Dni Złotoryi,korzystając z plakatów poniżej.

agat złotoryjaOto niektóre szczegółowe wydarzenia z imprezy.

piknik strongmen

Nie zapominajmy również że na złotoryjskim zalewem odbywać będą się Międzynarodowe Mistrzostwa w Płukaniu Złota gdzie również mamy się pojawić jako medialni łowcy ujęć w rywalizacji zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.