WYBIERAMY ZDJĘCIE XXVI TYGODNIA

2015-ZT-XXVI-011VI Bieg Szlakiem Wygasłych Wulkanów za nami.Był to oficjalny plener klubowy i kolejna współpraca medialna w tej dużej imprezie.

Nie był to debiut bo od początków tej imprezy jesteśmy głównym patronem medialnym.Od 6 edycji letnich i dwóch zimowych możemy pochwalić się blisko 100 tysiącami zdjęć,które dotarło do zawodników poprzez portal fotomaraton.pl

Nie inaczej jest w bieżącej edycji.Zdjęcia zostały przekazane i obecnie są sortowane.

Czwartek to czas na podsumowanie minionego tygodnia.Zdjęcia poniżej to mini pokaz wyżej wspomnianej imprezy.Więcej wkrótce na naszej stronie i organizatora.

Spotkanie klubowiczów w siedzibie TMZZ przy ulicy Szkolnej 1 od godziny 17:00.Prosi się o liczne przybycie ponieważ mamy do oceny około 200 ! zdjęć.

Dzisiaj wybieramy przebierańców,zdjęcie tygodnia i zadanie domowe oraz debata nad spotkaniami w okresie wakacyjnym.Przypominam o głosowaniu online dla osób nieobecnych.


Jeden z członków ZKF złamał limit wysłanych i dozwolonych zdjęć.Pkt 2. Każdy może przedstawić do oceny 4 zdjęcia, z czego 3 muszą pochodzić z orgnizowanego prze Klub pleneru, a jedno może być wykonane w innym miejscu…Zdjęcia tańczącego zespołu zostaną nie uznane w głosowaniu !!!