WYBIERAMY ZDJĘCIE XLVII TYGODNIA

2015-ZT-XLVII-003Spadek formy w klubowym otoczeniu ! Patrząc za okno można wszystkich usprawiedliwić chwilowym lenistwem w pasji fotografowania.

Tym razem wybierzemy co mamy dziś od godziny 17:00 w ciepłych pomieszczeniach na poddaszu.Debata nad   zdjęciami będzie wyjątkowo długa i na pewno wszyscy zostaną nagrodzeni za chęć udziału w konkursie.

Osoby, które nie mają ochoty zawitać na spotkanie proszone są o głosy poprzez skrzynkę pocztową.

You may also like...

3 komentarze

 1. be.jot pisze:

  Brawo L E N I W C Y – zero poczucia obowiązkowości wobec WŁASNEGO KLUBU ! Co ja właściwie tu robię?

 2. Knocik pisze:

  Co do lenistwa przysyłania zdjęć rozumie i wybacze 😉 Pogoda lub inne rodzinne sprawy eliminują zrobienie/wysłanie dobrego zdjęcia.
  Szczytem lenistwa jest brak chęci głosowania poprzez emaila osoby która napewno ogladała zdjęcia . Co jest przyczyną ? Moze zmienimy wogóle system głosowania 🙂 jako ankieta.

 3. syl. pisze:

  Janku Zdjęcie Tygodnia jest formą zabawy a nie obowiązkiem – wysyłanie zdjęć po to tylko żeby wysłać obniży nasz poziom. Jak nie mam czegoś ciekawego nie wysyłam i tyle. Co do głosowania sam zaliczam się do leniwców – biję się w pierś i głowę popiołem posypuje publicznie – ostatnio oglądałem zdjęcia i miałem faworyta, jednak ktoś mnie odciągnął od komputra, jak się opamiętałem była niedziela południe 🙂 Poprawę obiecuję, a system głosowania uważam za dobry.
  Dzisiaj nie jest źle – historia klubu już zna takie przypadki.
  Głosujemy na trzy, jest cztery więc jest wybór!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.