Grudniowe sukcesy ZKF-u

sukcesy zkfZłotoryjski Klub Fotograficzny w  znakomitym stylu rozpoczął miesiąc  zdobywając kilka nagród i wyróżnień w konkursach fotograficznych.

 

1 grudnia w warszawskiej siedzibie PZU nagrodę odebrał Andrzej Cukrowski zdobywając 10 pozycje za zdjęcie wykonane podczas VI Biegu Szlakiem Wygasłych Wulkanów.Była to pierwsza edycja ogólnopolskiego konkursu  z sumą nagród 10 tys złotych.Spośród 535 zdjęć  jury wybrało 10 najlepszych i nominowało je do nagrody głównej.Dla naszego klubowicza szczególne słowa uznania i wyróżnienie za tak wysoki awans do czołówki fotoreporterów sportowych.

2015-ZT-XXVI-019
10 pozycja PZU Photo Run – Cukrowski Andrzej

2 grudnia ogłoszono wyniki XXI edycji Chełmów w obiektywie,w którym udział brało dwóch klubowiczów.Ostatecznie na liście zwycięzców Anna Bobowska  zdobyła pierwsze miejsce w kategorii senior. Podtrzymując passe zwycięstw w tym konkursie przez klubowiczów z Złotoryjskiego Klubu Fotograficznego.W ubiegłym roku zwyciężył Sylwiusz Godyń. Dla Andrzeja Cukrowskiego ponowne wyróżnienie w konkursie bieżącej edycji.W poprzednich latach klubowy sekretarz zdobył dwukrotnie najlepsze pozycje oraz wyróżnienia.

w kategorii Senior:

I miejsce – Anna Bobowska, Stanisławów, W czasie suszy, Pomocna dłoń, Pokryte śnieżnym puchem, Obserwatorium, Śnieżne iskierki;

Wyróżnienia:

Andrzej Cukrowski, Złotoryja, Jesiennie, Jesień w rzece, Droga w Parku.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy pokonkursowej odbędzie się 11 grudnia 2015 r. o godz. 16.00 w Centrum Edukacji Ekologicznej i Krajoznawstwa w Myśliborzu.

Kolejny dzień i kolejne nagrody dla klubowiczów. 3 grudnia Miejskia Biblioteka Publiczna w Złotoryi ogłosiła wyniki lokalnego konkursu dla mieszkańców Złotoryi pod nazwą „Wygasły wulkan – Wilcza Góra w obiektywie”, który Biblioteka ogłosiła w ramach programu edukacji ekologicznej „TAK dla EKO” .

Na konkurs wpłynęło 14 fotografii. Zgodnie z regulaminem przyznano cztery nagrody. Jedną nagrodę publiczności, w głosowaniu na Facebooku i trzy nagrody za najlepsze zdjęcia, przyznane przez Jury.

„Najlepsze zdjęcie” I miejsce – Anna Bobowska „Być wśród obłoków”wilcza góra - anna

II miejsce – Andrzej Cukrowski „Wilcza Góra- 5 lat wcześniej” oraz nagroda publiczności.

wilcza góra - knocik

Wręczenie nagród 9 grudnia 2015 roku o godzinie 16:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Złotoryi.Gorąco zapraszamy i gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Author: Knocik

1 thought on “Grudniowe sukcesy ZKF-u

  1. Super Foty. Życzę wytrwałości.
    Pozdrawiam Tomasz Horoszko DZPK

Skomentuj wpis