WYBIERAMY ZDJĘCIE LIII TYGODNIA

2015-ZT-LIII-003Kończymy rok z nadzieją na lepszą przyszłość.Dziś spotkania nie będzie ! oby takich chwil było jak najmniej.

Internetowo wybieramy wyjątkowe zdjęcie tygodnia.Po raz pierwszy w historii klubu uzbiera się nam aż 53 zdjęcia tygodnia.Te ostatnie poznamy w najbliższą niedziele po obliczeniu wszystkich głosów.Terminem ostatecznym jest 9 rano 3 stycznia 2016 roku.Gorąco wszystkich zachęcam do oddawania głosów i dyskusji nad nowościami w klubie.

W dniu wczorajszym na spotkaniu zarządu ustalono kilka nowości,które z czasem zostaną ogłoszone.

Pierwsze nowości zostają wprowadzone już dziś.Jak widać na zdjęciach pojawił się nowy znak wodny.Obecnie w dwóch kolorach czarny lub biały.Decyzja w rękach klubowiczów do najbliższej niedzieli.

Kolejną nowością,która zostaje wprowadzona to wewnętrzny konkurs z nagrodami.Rozpoczynamy od przyszłego tygodnia wtedy zobaczymy pierwszy zestaw konkursowych zdjęć.Każdy kto zgłosi co najmniej jedno zdjęcie otrzyma 1 punkt i tak będzie przez wszystkie tygodnie nadchodzącego roku.

Kolejne punkty zdobywamy wygrywając głosowania.Za zdjęcie tygodnia zwycięzca otrzyma 5 pkt.Drugie miejsce to 3 pkt za każde zdjęcie.Trzecie miejsce to 1 pkt za każde zdjęcie.

Bonusowe punkty zostaną wprowadzone za zadanie domowe.Za zwycięstwo w tym konkursie  5 pkt.

Ogólna suma punktów ustali zwycięzców w konkursie.Ostateczne wyniki poznamy na początku  2017 roku.Na bieżąco będzie prowadzona klasyfikacja konkursowa.Mile widziane uwagi i propozycje.

W najbliższych dniach zostanie uporządkowany  regulamin klubowy.

Author: Knocik

Skomentuj wpis