Biegamy z Walentynkami

2015-ZT-VIII-010Niektóre dziedziny fotografii trzeba szlifować jak nadarzy się okazja .W najbliższa niedziele będzie wiele okazji do dokształcenia swoich braków w ramach oficjalnego pleneru klubowego.Tematem głównym będą biegi przełajowe.

W Złotoryi w niedzielę, 14 lutego 2016 roku, w Walentynki, odbędzie się piąty etap VII Biegowego Grand Prix Zagłębia Miedzowego w Biegach Przełajowych. VII Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego to impreza sportowa dla wszystkich kochających aktywną formę spędzania wolnego czasu. Jest to wieloetapowy cykl biegów przełajowych, odbywających się na terenach Zagłębia Miedziowego.

Tym razem trasa została zlokalizowana w Złotoryi, start i meta na stadionie miejskim. Początek zmagań o godzinie 11:00. Na biegaczy czeka dystans 5500 metrów po płaskiej, szutrowej trasie pomiędzy Złotoryją a Jerzmanicami-Zdrój.

Klubowicze proszeni są w gotowości bojowej na linii startu oraz całej długości trasy według własnego uznania.Linia startu proponowana to 5-10 minut przed godzina 11:00 .Punkty na trasie mile widziane najlepsze.Gorąco wszystkich zapraszam.Bieg Olaws

Author: Knocik

Skomentuj wpis