ZDJĘCIE 2015 ROKU

38Tym razem czwartkowe wybory były wyjątkowe. Raz w roku grono oceniających prace klubowiczów poszerza się do kilkuset osób, które goszczą na otwarciu wystawy Złotoryjskiego Klubu Fotograficznego „Zdjęcie Roku”. Głosowanie  na najładniejsze zdjęcie minionego roku odbyło się w Złotoryjskim Ośrodku Kultury i Rekreacji 3 marca 2016 r. podczas wspólnej gali ZKF, miesięcznika Echa Złotoryi i Towarzystwa Miłośników Ziemi Złotoryjskiej.

Na tegorocznej wystawie zaprezentowaliśmy 85 zdjęć szczególnie wyróżnionych przez klub w tym 53 prace, które zdobyły tytuł Zdjęcia Tygodnia oraz 32 inne wyróżnione, zgłoszone przez 20 aktywnych klubowiczów w 2015 roku. Serdecznie dziękujemy: Józefowi Banaszkowi za przygotowanie wystawy, osobom spoza klubu jaki klubowiczom, którzy w rożnym stopniu przyczynili się do organizacji i realizacji wystawy, kierownictwu i pracownikom ZOKiR-u za udostępnienie miejsca.

Wszystkim obecnym na wystawie składamy szczególne podziękowania za poświęcenie swojego czasu, miłe słowa i ocenę najlepszych zdjęć. Wystawę w całości można obejrzeć w holu ZOKiR w Złotoryi.

Tytuł Zdjęcia Roku 2015 z 25 głosami uznania uczestników wystawy przypadł Iwonie Pawłowskiej.38

Na drugim miejscu uplasowała się fotografia Sylwiusza Godynia (20 głosów)

32

Trzecie miejsce zdobyła Anna Bobowska (18 głosów)
20

Czwarte miejsce przypadło Michałowi Wozowczykowi

35

Piąte miejsce Jarek Patron

62

Szóste miejsce Iwona Pawłowska oraz Leszek Leśniak
10
33

Siódme miejsce Jan Borawski oraz Michał Kowalski

61

22

Ósme miejsce Kajetan Kukla
51

Dziewiąte miejsce Robert Pawłowski 3085

Dziesiąte miejsce Michał Kowalski75

Pozostałe zdjęcia otrzymały poniżej 10 głosów. Ogólnie wydano 250 kart głosowania.

Author: Knocik

Skomentuj wpis