Trzeci zagraniczny plener ZKF-u !!!

wycieczkaW dniu wczorajszym debatowaliśmy nad ósmym plenerem rocznicowym,który obowiązkowo musi się odbyć i napewno dojdzie do skutku.Co prawda tydzień za późno,ale lepiej późno niż wcale. Wczoraj troszku ustaliliśmy co do dnia i miejsca startu wspomnianego pleneru.Zgodnie z tradycją złotoryjski zalew ! dnia 3 kwietnia 2016 roku.Wstępnie ustalono godzinę 6 rano,ale … coś może ulec zmianie !

Dzisiaj po analizach pogody i niespodziewanej oferty zaprzyjaźnionego przewoźnika z okolic  oraz decyzji i akceptacji samego Prezesa postanowiono,że wyruszamy poza granice państwa polskiego ! Wycieczka miała odbyć się w Boże Ciało,ale terminowo koliduje z obchodami Dni Złotoryi i niestety musi zostać odwołana tradycyjna coroczna eskapada klubowa.Terminy nas gonią i postanowiono ,że w najbliższą niedziele spotykamy się nad brzegiem suchego zalewu robiąc zdjęcia do kroniki klubowej i wyruszamy podstawionym autem wspomnianego przewoźnika w kierunku zaznaczonym na mapce.wycieczka

Więcej ustaleń  co do godziny startu w trasę i szczegółowy program zwiedzania zaznaczonego miejsca jutro ogłosi Prezes na portalu społecznościowym.Osoby chętne proszone o zapisy w zamkniętej grupie Facebooka.

Author: Knocik

Skomentuj wpis