Przepis na Zdjęcie Tygodnia według Knocika:
Przygotować aparat fotograficzny. Wziąć małego kotka – najlepiej o długiej sierści…
Wrzuciś go do wody i wyprać starannie. Wynieść na dwór i postawić np. na jakiemś występie. Następnie wytrącić go trochę z równowagi… i nacisnać spust migawki. Jeżeli kot przeżyje, czynność możńa powtórzyć.
W tym tygodniu Andrzej Cukrowski ze swoim mokrym kociakiem był bezkonkurencyjny. Jak twierdzi autor zdjęcia, kot lubi ten sporti ma się całkiem dobrze.
Drugie miejsce, ku zdziwieniu autora – Roberta Pawłowskiego zajęło zdjęcie chaszczy o świcie. Być może została doceniona wczesna pora, o której ujęcie to wykonane.
Trzecie miejsce przypadło motylkowi Iwony Pawłowskiej, która jeśli chodzi o makro nie daje szans innym klubowiczom.
Wyrożniona została zaś praca Andrzeja Cukrowskiego z niebieską ważką w roli głównej.
A oto jak rozłożyły się głosy:
Przed tym co Knocik robi ostrzegłem jednego sierściucha – oto jego reakcja na czyny Knocik: http://blip.pl/s/120230693
Bartek przyznam ze ładny kotek tylko brzydki płot 😉
A nie ma co ostrzegać koty 😉 w mojej miniaturce jest ALF a on lubi kotki 🙂
może pożyczysz mi Danbo pokaże ci jak go wyprowadzić z równowagi 😉